Bez ohledu na to, jak moc je vaše firma známá, velká nebo v jaké fázi růstu se nachází, potřebuje dobré PR a pozitivní příběh, který rezonuje napříč mediálním prostorem.

Soustavná a pozitivní pozornost médií má sílu transformovat vnímání společnosti. V dnešní éře takzvaných „fake news“ se pozitivní a čistě redakční mediální obraz stává nepostradatelným pro budování důvěry s klíčovým publikem.

Naše PR oddělení vám pomůžeme získat pozitivní publicitu, která vám umožní určovat směr komunikace se zákazníky, investory i zaměstnanci.

Díky propracované PR strategii a silným vztahům s médii zajistíme, že váš příběh bude slyšet a vidět.

Věříme totiž, že každá společnost má svůj příběh, který lidé potřebují znát. Nenechte konkurenci, aby ovládala dialog, který patří právě vám.

Pomůžeme vám vybudovat dobrou pověst, jak uvnitř vaší firmy, na trhu a na sociálních sítích. Vytvoříme strategický plán při uvádění nového produktu na trh a i v krizových situacích se na nás budete moci spolehnout.

Mým cílem je být pro klienta oporou i v těch nejkritičtějších okamžicích. Poradit mu, jak správně načasovat důležitá sdělení a oslovit co nejširší publikum pomocí široké škály komunikačních platforem.

klienti